Houser

Firma budowlana Houser z Rzeszowa powstała w odpowiedzi na obecne zapotrzebowanie klientów rynku nieruchomości. Po latach działalności w branży budowlanej zarówno przy pracach projektowych jak i realizacji budów postanowiliśmy połączyć branże i zaoferować kompleksową obsługę inwestycji – od projektu do budowy pod klucz.

Firma budowlana Rzeszów – kompleksowa oferta dla wymagających klientów

Szukasz firmy, która kompleksowo obsłuży twoją budowę? Dobrze trafiłeś. Jako doświadczona firma budowlana Houser spełnia marzenia klientów o posiadaniu własnego domu w cenie małego mieszkania. Z naszą pomocą cały proces budowy przebiegnie sprawnie, bez spędzania wielu godzin na analizowaniu przepisów budowlanych potrzebnych do uzyskania pozwolenia budowy czy stanie w kolejkach urzędów.

Potencjał, doświadczenie, fachowa obsługa i wiedza techniczna zespołu inżynierów i architektów sprawnie wykona dom Twoich marzeń. Nie każda firma budowlana w Rzeszowie może pochwalić sie takim portfolio oraz cieszyć się opiniami zadowolonych klientów, jak nasza. Zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi realizacjami, które są najlepszych dowodem na potwierdzenie.

Houser Rzeszów – dom od projektu po klucz

Przez ostatnie lata dopracowaliśmy system budowy i rozwiązań domów ekonomicznych, zarówno pod kątem wykonawstwa, jak i przyszłej eksploatacji. Szereg wymagań od coraz to bardziej wymagających klientów zostanie spełniony przy współpracy z naszą firmą.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, oferujemy wysokiej jakości usługi, których się od nas oczekuje. Wszystkie działania, jakich się podejmujemy to najwyższy poziom profesjonalizmu, który jest efektem wieloletniego doświadczenia. Nie bez znaczenia jest również fakt, że wszyscy pracujący w Houser specjaliści to osoby z odpowiednim wykształceniem i kwalifikacjami.

tys
wystarczy na postawienie domu
+
powierzchnia domu ponad 100 m²
zrealizowanych inwestycji